Davul Dersleri

Uzun süredir gerçekleştirmek istediğim Davul Okulu projemi sonunda hayata geçirebildim. Konserlerden ve diğer işlerimden arta kalan zamanlarda Beyoğlu Tünel’de bulunan kendi stüdyomda başlangıç ve orta seviyeye yönelik dersler veriyorum. Dersler içeriğine göre ya stüdyoda karşılıklı iki davulda , ya da çalışma padi üzerinde yapılır. Genellikle hafta sonu ve haftada 1 ya da 2 saat olacak şekilde ders veriyorum.

Mail yoluyla iletişime geçmeniz rica olunur …

iletişim : ozgurcanoney@gmail.com

Genel olarak ders ana başlıkları şu şekildedir :

* nota okuma ve takibi
* metronomla çalışma
* baget kontrolü ( sticking , gripping )
* funk ve rock ritimler
* altyapı ve metronomlarla beraber çalışma
* rudimentler ve diğer etüdler
* 4 way coordination

Davul Dersleri için 10 cevap

 1. DUYGU der ki:

  abim kaç kere mail attıydım dersler içinn ama dönmedim walla stüdyoyu basıcamm =))

 2. Irem der ki:

  bi bekle bence ozgur abinin isi gucu var konser monser bide cocugu olunca… 🙂

 3. Yağmur der ki:

  Ya abicim mail de gönderemiorum , meraktan çatlicam ya , kaça , haftanın hangi günleri …???

 4. buket der ki:

  özgür abi davul dersini verdiğin yerin adresini verebilirmisin? oraya gelmek için ?(Not:Davul dersi almak istiyorum)

 5. Berkay der ki:

  Keşke ÖZGÜR abinin bateri dersleri adanada da olsa 🙁

 6. Sevinç ŞENTÜRK der ki:

  Merhabalar,
  ben sevinç şentürk. sizleri çok seviyoruz ailecek. ama size yazmamın sebebi oğlum. Ediz 6 yaşında. biraz değişik bir karakteri var. bizde halen çözüyoruz. :)) 4 yaşından beri spor ve müzikle ilgilenmesi için eşimle her yola başvuruyoruz. ama hiiçbir şeye olumlu tepki vermedi. çok üzülüyorduk ki sizin beni benimle bırak klibiniz gösterime girdi ve işte müzikle ilgisi başladı.
  işin asıl ilginç olan kısmı ise -beni lütfen yanlış anlamayın-burda şarkı söylemekle yada gitarla, hissetiği müziğe gösterdiği tepki olan dansla değilde hemen ilk bakışta sizinle ve bateriyle kendini özdeşleştirdi. Çevremde bateriyle ilgilenen birileri olmadığı için belkide bu kadar şaşırdım. kliplerinizde grubun diğer üyeleri ile ilgilenmez ama sizinle -anne bak ben çıktım, baba bak bu benim, güzel çalıyorum dimi- diye heyecanlanıyo. bateriyi seviyor ama iş kursa gitmeye gelince yine -hayır- diyor. çıldırtacak bizi. onu kursa gitmesi için iknaya devam ediyoruz. kurs veriyorsanız kurs ücret ve saatleri hakkında biraz bilgi verirmisiniz. belki hocası siz olursanız ikna olur. lütfen rica ediyorum.
  Emre Konga’ın bir sözünü çok severim: Yaşamın iki anlamı vardır. Sevgi ve üretim. Severek üretmek ve üreterek sevmek.
  gördüğüm kadarıyla sizin yaşamınızın bir anlamı var. Çok sevindim. Oğlum iyi bir rol model ediniği için mutluyum. Hayatınızda başarılar. bursadan sevgiler.

  Sevinç Şentürk
  evseved@hotmail.com

 7. murat der ki:

  çok ince bir noktaya deyınecem sanırım ben 6 7 yıldır davul çalıyorum fakat sizin teknıklerinizide öğrenmek istiyorum ama param yok size özel teknikleri video çekip anlatırmısınız lütfen burada yazanların hepsinin de parası yokturdur kamusallaştırsak bildikleriniz .*

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir